Loader

Zdjęcia przedszkolne

Zdjęcia przedszkolne wymagają nie tylko umiejętności fotograficznych, ale również odpowiedniego podejścia do parolatka. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich przedmiotów oraz obróbki w specjalistycznym programie jesteśmy w stanie sprawić, aby pięciolatek poczuł się jak… na przykład motocyklista!

W naszej pracy kierujemy się kreatywnym podejściem do dzieci, ale i produktu który oferujemy. Wykorzystujemy podstawowe atrybuty, jak na przykład: mini motocykl, kurtka motocyklowa czy kask, jednak aby sprawić że zdjęcie będzie wyjątkowe, wykorzystujemy dodatkowo dmuchawy, aby wprawić włosy w ruch. Końcowy efekt jest oszałamiający. W wielu przypadkach zdjęcia wykonywane w przedszkolach mogłyby znaleźć się na billboardach reklamowych.

Wiele konkurencyjnych firm wywołuje zdjęcia wszystkim dzieciom, wprawiając rodziców w zakłopotanie. Z szacunku do rodziców przedstawiamy wszystkie zdjęcia w formie miniaturek. To rodzic decyduje, czy jest w pełni usatysfakcjonowany z naszej pracy oraz czy zleca nam wydruk oraz przygotowanie gotowego produktu.

Głównym fotografem w Pineapple Media jest Jan Bandura – specjalista od zdjęć portretowych. Poniżej jedna z jego prac:

Cennik zdjęć przedszkolnych:

Zdjęcie grupowe: 10zł
Zdjęcie portretowe A4 – 20zł
Zdjęcie portretowe A5 – 13zł
Zdjęcie koleżeńskie A5 – 10zł
Katalog tematyczny (2 zdjęcia) – 16zł

*Przedszkola, które jeszcze nie korzystały z naszej oferty mają możliwość skorzystania z 20% rabatu.

Istnieje możliwość zamówienia zdjęcia w ramce lub antyramie.
Antyrama A4 – 6zł
Antyrama A5 – 5zł
Ramka A4 – 10zł
Ramka A5 – 8zł

Wszystkie zdjęcia, które nie zostaną wykupione, zostają usunięte z naszej bazy. Oświadczamy, że nie wykorzystujemy, ani nie udostępniamy nigdzie zdjęć.

Dodatkowo informujemy, że nasza firma w pełni wspiera lokalny biznes i przedsięwzięcia.

Rezerwacja terminów oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu:
+48 665 987 921 lub poprzez pocztę e-mail: [email protected]