Loader

Mistrzostwa Polski IDO OSSA 2020

Pineapple Media zostało partnerem Mistrzostw Polski IDO organizowanym przez Polską Federacje Tańca.

Podczas 7 dni mistrzostw na dwóch parkietach wykonujemy pełną fotorelację wszystkich tancerzy. Ponadto, każdy z tancerzy posiada wykonane nagranie. Osoby, które nie mogą dotrzeć na zawody mogą dołączyć do transmisji na żywo realizowanej przez naszą firmę.

Fotografie

Zdjęcia z występów można obejrzeć w starannie podzielonych folderach, aby odnalezienie się w tysiącach zdjęć nie zajmowało tak dużo czasu. Wszystkie zdjęcia ze wszystkich naszych realizacji turniejowych dostępne są w naszym sklepie internetowym TUTAJ.

 

Nagrania z prezentacji

Innowacyjną usługą na polskim rynku tanecznym są nagrania wykonywane wszystkim tancerzom w jakości Full HD, bez wcześniejszego zamawiania produktu. Nasze nagrania wykonane są z wysoką starannością o szczegóły, jakościowe jak i obsługowe. Nie należy już zamawiać filmu dzień wcześniej, tylko zamówić nawet rok po dacie mistrzostw. Nagrania można zamawiać w naszym sklepie internetowym.

Jakość nagrań można zobaczyć na poniższym nagraniu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=K87l4ndAuSQ

Niewiele firm na polskim rynku obsługuje relacje na żywo w systemie pay-per-view. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dostarczyć naszym klientom relacje z oficjalnych mistrzostw kraju w najwyższej jakości.

Relacja na żywo

Relacja na żywo z Mistrzostw Polski IDO Ossa 2020 prowadzona jest w dniach: 31.08 – 06.09 na specjalnie przygotowanej witrynie, dostępnej TUTAJ.